Kronikë e zezë

Plagoset një person në Fushë Kosovë, po kërkohet i dyshuari

Foto: Ilustrim
 

Mëngjesin e së shtunës, një person është plagosur me armë zjarri në Fushë Kosovë.

I dyshuari i cili ka shtënë është identifikuar nga Policia e Kosovës dhe aktualisht është në kërkim.