Kronikë e zezë

Arrestohet në Prishtinë një person që po kultivonte kanabis

 

Një person është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi Policia e Kosovës ka gjetur se në shtëpinë e tij po kultivonte bimë narkotike të llojit kanabis.

Operacioni i Policisë është kryer në Prishtinë.