Kronikë e zezë

Aksident në Reshtan të Suharekës, lëndohen tre persona

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Dy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në fshatin Reshtan të Suharekës, të shtunën në ora 15:00.

Policia i ka thënë KOHËS se në aksident janë përfshirë tre persona të cilët kanë marrë trajtim mjekësor dhe më pas janë liruar për në shtëpi.