Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Zhegër të Gjilanit

 

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ka njoftuar Policia.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.