Kronikë e zezë

Vetura godet dy këmbësorë në Prishtinë

FOTO: KOHA/Ilustrim
 

Sot rreth orës 17:00, në rrugën "Fahri Fazliu" në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes një veture dhe dy këmbësorëve.

Si pasojë e aksidentit, këmbësorët kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.