Kronikë e zezë

Një punëtor lëndohet në vend të punës

Foto: Ilustrim/KOHA
 

Një person ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në një ndërtesë në ndërtim e sipër në Ferizaj, ka pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur dje në Ferizaj dhe po hetohet nga Policia e Kosovës.