Kronikë e zezë

Kosovarit i gjenden 41 fishekë në trup në Aeroportin “Adem Jashari”

Foto: Ilustrim
 

Policia ka bërë të ditur se gjatë kontrollit në trup, të dyshuarit mashkull kosovar, i gjenden dhe konfiskohen 41 copë fishekë.

Fishekët të dyshuarit i janë kapur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.