Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një 50-vjeçar në Prishtinë, dyshohet se ra nga një objekt

Foto: Ilustrim
 

Një 50-vjeçar ka vdekur në Prishtinë, pasi dyshohet se ka rënë nga lartësia e një objekti në rrugën “Ilaz Kodra”.

Policia i ka thënë KOHËS se rasti ka ndodhur të dielën në ora 15:45, ku mjekët emergjentë kanë dalë në vend të ngjarjes dhe e kanë konstatuar vdekjen e personit.