Kronikë e zezë

Prizren, babë e djalë përleshen mes vete, e pëson edhe nëna

 

Pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht babai dhe djali në Prizren, ka njoftuar Policia. Gjithashtu, babai ka sulmuar edhe bashkëshorten e tij.

Dy të dyshuarit dhe viktima kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka kanë marrë trajtim mjekësor.