Kronikë e zezë

Sekuestrohet një armë në Vushtrri

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka sekuestruar një armë në Vushtrri, të enjten më 16 dhjetor.

Sipas njoftimit, Policia ka ndaluar një veturë, ku gjatë kontrollit është gjetur një armë e llojit 'pistoletë' dhe tetë fishekë, për të cilën 22-vjeçari nuk posedonte leje.