Kronikë e zezë

Gruaja në Prishtinë kanoset me armë nga burri, të dyshuarit i gjenden 86 fishekë

 

Një grua në Prishtinë ka raportuar në Polici se burri i saj i dyshuari mashkull kosovar e ka kanosur me armë.

Njësitë policore përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të prokurorit kanë ndërhyrë dhe kontrolluar në shtëpi, ku kanë gjetur dhe konfiskuar: një armë dhe 86 fishekë të kalibrave të ndryshëm.