Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Prishtinë, kishte shkuar për tretman mjekësor

 

Është zhdukur një grua në Prishtinë.

Gruaja kishte shkuar për tretman mjekësor në orët e hershme të së premtes, ndërsa është larguar dhe nuk dihet lokacioni i saj.