Kronikë e zezë

Dy të lënduar në një aksident në Suharekë

 

Dy persona kanë marrë lëndime trupore pas një aksidenti trafiku në rrugën Suharekë-Biraq.

Sipas njoftimit nga Policia, aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe një veture.