Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari i dytë për plagosjen në Bardhosh

 

Është arrestuar të hënën edhe një person në rastin e plagosjes të një burri dhe një gruaje në Bardhosh të Prishtinës më 1 dhjetor të vitit që lamë pas.

I dyshuari me pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.