Kronikë e zezë

Policia gjen kallashnikov e armë të tjera në shtëpinë e një qytetari në Drenas

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në fshatin Gradicë të Drenasit, ka gjetur një kallashnikov dhe armë të tjera.

Sipas Policisë, është kontrolluar shtëpia dhe objektet përcjellëse pronë e të dyshuarit mashkull kosovar.