Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Deçan

Foto: Ilustrim
 

Raportohet se në QKMF-në në Deçan është sjellë pa shenja jete viktima mashkull kosovar.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe bazuar në shikimin e vendit të ngjarjes dyshohet se viktima mund të ketë bërë vetëvrasje.