Kronikë e zezë

Një i vdekur e katër të lënduar në aksident në Obiliq

 

Një aksident trafiku ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në fshatin Palaj të Obiliq.

Në aksident është përfshirë një autobus e një veturë, ndërsa si rezultat ka vdekur një person dhe janë lënduar katër tjerë.