Kronikë e zezë

E rrëmbyen një person në Drenas, arrestohen dy të dyshuar

Foto ilustrim
 

Dy persona janë arrestuar të enjten pasi dyshohen se kanë rrëmbyer një 33-vjeçar nga Drenasi, duke e dërguar në një lokacion në Lipjan dhe ndaj të njëjtit është ushtruar dhunë dhe forma të ndryshme të kërcënimit.

Kështu është bërë e ditur në një njoftim të Policisë, ku thuhet se të dyshuarit janë E. S, 24 vjeç dhe Gj. S 55 vjeç.