Kronikë e zezë

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova, vdesin një burrë e një grua, fëmijët lëndohen

 

Dy persona kanë vdekur të mërkurën në një aksident të rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur shoferi dhe pasagjerja, kurse dy fëmijë kanë pësuar lëndime. Të gjithë ishin në të njëjtën veturë.