Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona për tentim grabitje në Fushë Kosovë

Foto ilustrim
 

Dy persona janë arrestuar të mërkurën nga Policia e Kosovës nën dyshimin se të njëjtit kanë tentuar të kryejnë një grabitje në një market në Fushë-Kosovë.

Njërit nga dy të dyshuarve, të cilët ishin një 18-vjeçar dhe një 20-vjeçar, i është gjetur dhe sekuestruar një revole e tipit TT.