Kronikë e zezë

Në Pejë, gruaja me foshnjën 8-muajshe po mbahej e mbyllur në një dhomë

Kosovarja kapet duke vozitur me patentë shofer austriak që dyshohet se është i falsifikuar
 

Policia e Kosovës ka intervenuar dhe liruar një grua, e cila së bashku me foshnjën e saj 8-muajshe po mbahej e mbyllur në një dhomë, është bërë e ditur të hënën në raportin 24-orësh të Policisë.

Policia ka intervenuar të dielën pasdite, pasi mori informatën.