Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se kanosi nënën me thikë dhe e sulmoi fizikisht

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se në mbrëmjen e të shtunës është arrestuar një person në Prizren nën dyshimin se e kishte kanosur me thikë nënën e tij e më pas e kishte sulmuar fizikisht.

Sipas raportit të Policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.