Kronikë e zezë

Katër të lënduar në aksidentin mes veturës dhe kamionçinës në Sllatinë

Foto ilustrim
 

Katër persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku që ndodhi gjatë pasdites të së enjtes në Sllatinë.

Aksidenti në magjistralen Prishtinë-Pejë, dyshohet se u shkaktua pasi një veturë e goditi kamionçinën, e cila më pas doli nga rruga dhe u rrokullis, ka njoftuar zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.