Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për vrasjen në Klinë, në shtëpi i gjenden 8 armë

Një shtetas i Shqipërisë ka raportuar në Polici të enjten se ka hasur në një trup të pajetë në Prishtinë
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur të shtunën se ka arrestuar një person të dyshuar lidhje me vrasjen e mbrëmshme në Klinë.

Sipas njoftimit, me urdhër të gjyqtarit janë bastisur katër shtëpi, derisa në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe sekuestruar tetë armë të llojeve të ndryshme.