Kronikë e zezë

Burrë e grua nga Kosova gjenden të vdekur në apartamentin e tyre në Francë

Burrë e grua kosovare gjenden të vdekur në apartamentin e tyre në Francë
FOTO: Hyrja e apartamentit ku u gjetën të vdekur çifti kosovar në Francë
 

Një burrë e një grua me origjinë nga Kosova janë gjetur të vdekur në apartamentin e tyre në qytetin Epinal të Francës. Trupat e tyre janë gjetur me plagë nga një mjet i mprehtë, që dyshohet të jetë thikë, dhe Policia nuk ka përjashtuar asnjë hipotezë për momentin, shkruan France TV Info.

Çifti ishte rreth të dyzetave. Jetonte në apartament me shtatë fëmijët e tyre, nga pesë deri në 21 vjeç.