Kronikë e zezë

Policia konfiskon armën me të cilën u krye vrasja në Klinë

Foto: KOHA
 

Policia e Kosovës ka njoftuar të shtunën se ka gjetur dhe konfiskuar armën, me të cilën është kryer vrasja e një personi në fshatin Volljakë të Klinës, të enjten mbrëma.

Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar tri gëzhoja dhe një fishek.