Kronikë e zezë

Policia njofton për bastisjen në “Vranjevc”, ku u plagos një i dyshuar dhe u konfiskuan disa armë

Bastisje në Vranjevc, konfiskohen disa armë
 

Policia e Kosovës ka njoftuar për një bastisje që ka bërë në një shtëpi në lagjen “Vranjevc” në Prishtinë.

Sipas njoftimit të Policisë, bastisja ishte kryer me urdhër të gjykatës, ndërsa me të arritur te vendi i dyshuari B.B. ua kishte drejtuar armën.