Kronikë e zezë

Arrestohet një person për sulm seksual ndaj një të miture

 

Është arrestuar një person në Gjilan të martën nën dyshimin se e ka sulmuar seksualisht një të mitur, bën të ditur Policia e Kosovës.

Sulmi dyshohet se ka ndodhur mes datës 7 dhe 8 maj.