Kronikë e zezë

Arrestohet personi që dyshohet se sulmoi seksualisht një të mitur

 

U arrestua të enjten një person që dyshohet se sulmoi një të mitur muaj më parë në Prishtinë.

Pas hetimeve, Policia e Kosovës ka arritur ta identifikojë të dyshuarin dhe ta dërgojë në mbajtje.