Kronikë e zezë

Policia jep detaje për vdekjen e një 50-vjeçari në Vushtrri, në vend të ngjarjes ishte gjetur një armë

 

Të shtunën në një depo në Vushtrri ishte gjetur trupi i pajetë i një 50-vjeçari, ndërsa ishte i gjakosur.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një armë, me një karikator, dhjetë fishekë e një gëzhojë.