Kronikë e zezë

Gruaja ia kërkon bashkëshortit 10 mijë euro për t’ia kthyer vajzat

Policia ndalon kosovaren që u kthye nga Austria për shkak të dokumenteve false
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një shtetas kosovar nga Obiliqi e ka njoftuar Policinë se bashkëshortja e tij, shtetase e Shqipërisë, i ka marrë dy vajzat e tyre dhe është larguar në Shqipëri, derisa për t’ia kthyer ato, ka kërkuar nga ai 10.000 euro.

Policia ka bërë të ditur se është duke e hetuar rasti.