Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Shtime për dhunë ndaj bashkëshortes dhe të birit

 

Një person në fshatin Muzeqinë të Shtimes është arrestuar të dielën mbrëma, pasi u raportua për dhunë ndaj bashkëshortes dhe birit të tyre, ka njoftuar Policia e Ferizajt të hënën.

Personi i arrestuar është i moshës 38-vjeçare, njëjtë sikur edhe viktima, derisa i biri është i mitur.