Kronikë e zezë

Gruaja në Pejë e lë foshnjën vetëm në ballkon, bashkëshorti e raporton në polici

Foto: Ilustrim
 

Një burrë në Pejë e ka njoftuar policinë se bashkëshortja e tij e ka lënë foshnjën në ballkon dhe është larguar pa e lajmëruar askënd.

Sipas njoftimit të policisë, të martën, e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar.