Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Komoran dhe në Gjilan

 

Dy vrasje në tentativë kanë ndodhur të premten në Kosovë.

Njëri rast ka ndodhur në fshatin Komoran të Gllogocit ku ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe policia ka gjetur dy gëzhoja në vendin e ngjarjes.