Kronikë e zezë

Një person gjendet i vdekur në Prishtinë

Foto ilustrim
 

Një person është gjetur i vdekur të dielën në shtëpinë e tij në Prishtinë, është bërë e ditur në raportin 24-orësh të Policisë, të hënën.

Në vendin e ngjarjes, sipas njoftimit, kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.