Kronikë e zezë

Zhduket një person në Prishtinë

 

Një person në Prishtinë është raportuar i zhdukur. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të martën pasdite se një grua ka raportuar se djali i bashkëshortit të saj është larguar nga shtëpia dhe nuk di për vendndodhjen e saj. 

Policia është duke u marrë me rastin.