Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar në Llapushnik për vrasje në tentativë

 

Një i dyshuar për vrasje në tentativë, vjedhje dhe armëmbajtje pa leje është arrestuar në fshatin Llapushnik të Drenasit.

Sipas njoftimit për media, Policia si dëshmi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij ka gjetur një pistoletë me 9 fishekë dhe një xhaketë.