Kronikë e zezë

Aksident mes autobusit e dy veturave në Podujevë, katër të lënduar

Foto ilustrim
 

Katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku të ndodhur të hënën në Peran të Podujevës.

Zëdhënësi i policisë, Agron Borovci, ka njoftuar se në këtë aksident të përfshirë janë dy vetura dhe një autobus.