1 perditesime
17:40

Një person i lënduar në aksidentin mes tri veturave në Prishtinë

Një person ka mbetur i lënduar në aksidentin e ndodhur gjatë pasdites të së martës në rrugë “Agim Ramadani” në Prishtinë.

I lënduari ka pranuar trajtim mjekësor, ka njoftuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Në aksident janë përfshirë tri vetura ndërkaq një person ka pësuar lëndime trupore. Të njëjtit i është ofruar trajtimi i nevojshëm mjekësor”, ka thënë ai.

Borovci më tej ka njoftuar se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerr veprimet e nevojshme për ndriçimin e shkaqeve.

15:44

Aksident mes tri veturave në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë

Një aksident ka ndodhur të martën, në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku janë përfshirë tri vetura.

Në fotografitë që ka siguruar KOHA, shihet se ka dëme materiale.

Nuk dihet nëse dikush është lënduar.

KOHA ka kërkuar më shumë informata nga Policia, por ende nuk i ka marrë ato.

Image