Kronikë e zezë

Theren me thikë dy persona, një i arrestuar e një tjetër në kërkim

 

Një person është arrestuar dhe një tjetër është në kërkim të dyshuar për veprën penale “Vrasje e rëndë në tentativë, në bashkëkryerje dhe armëmbajtje pa leje”.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës të dyshuarit kanë therur me thikë dy persona duke iu shkaktuar lëndime trupore.