Kronikë e zezë

​Në dy raste të ndryshme policia në Mitrovicë dhe Vushtrri konfiskon dy armë

 

Përmes një komunikate për media policia në Mitrovicë ka bërë të ditur se ka konfiskuar dy armë, në dy raste të ndryshme.

Me këtë rast janë arrestuar edhe dy persona.