Kronikë e zezë

Sulmoi nënën seksualisht, arrestohet i dyshuari me probleme mendore në Pejë

 

Një person është arrestuar të hënën në Pejë, nën dyshimin se ka sulmuar nënën e tij seksualisht.

Sipas raportit mjekësor, i dyshuari ka probleme me shëndetin mendor, ndërsa arrestimi i tij ka ndodhur për tri vepra penale “Dhunë familjare”, “Sulm seksual” dhe “Lëndim i lehtë trupor”, ka njoftuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.