Kronikë e zezë

Dërgohet në mbajtje i dyshuari për aksidentin me fatalitet në Zubin Potok

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Klinë.  Koha ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se një veturë e tipit “BMW”, ka pësuar dëme të konsiderueshme.
Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar dhe dërguar mbajtje një i dyshuar për aksidentin me fatalitet që kishte ndodhur në Zubin Potok në orët e hershme të 24 korrikut.

Në një aksident mes dy veturave ishin lënduar tre persona, ku njëri prej tyre ka vdekur.