Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Ferizaj për vjedhje dhe posedim të substancave narkotike

 

Arrestohet i dyshuari për vjedhje të rëndë dhe posedim të substancave narkotike

Policia e Kosovës ka bërë të ditur të mërkurën se ka arrestuar një person nga fshati Komogllavë e Ferizajt, nën dyshimin për vjedhje.