Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Lipjan

Foto: Ilustrim
 

Mbi 400 euro para të gatshme janë grabitur të premten në mbrëmje nga një pompë e derivateve në fshatin Poturovc të Lipjanit, ka njoftuar Policia e Kosovës të shtunën.

Sipas njoftimit, grabitja është bërë nga dy persona të maskuar dhe nën kërcënim të armës.