Kronikë e zezë

Gruaja në Viti sulmohet fizikisht nga vjehrra

Dy shtetas të huaj theren me thikë nga persona të panjohur në Prizren
Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një grua nga Vitia, ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.

Në njoftimin e policisë të martën, thuhet se e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar.