Kronikë e zezë

​Arrestohen dy braziliane dhe tre kosovarë në Prishtinë si të dyshuar për prostitucion

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar të enjten pesë të dyshuar, dy femra shtetase braziliane dhe tre meshkuj kosovarë, nën dyshimin për prostitucion.

Sipas njoftimit të policisë të premten, të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë në gjykatën kompetente.