Kronikë e zezë

Ngacmohet një grua në një lokal në Prishtinë

 

Një grua në Prishtinë ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një burrë të martën.

Policia ka bërë të ditur të mërkurën se i dyshuari ka hyrë në lokalin e saj dhe e ka ngacmuar.