Kronikë e zezë

Dy vajza në Lipjan rrihen nga njerka

 

Dy vajza në Lipjan, njëra prej tyre e mitur, kanë lajmëruar në polici se ndaj tyre ka ushtruar dhunë njerka e tyre.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se me vendim të prokurorit e dyshuara është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.