Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për grabitje në Pejë, në arrati edhe dy të tjerë

 

Një gruaje i janë grabitur çanta dhe tri unaza në oborrin e Spitalit Rajonal të Pejës, më 18 shtator.

Sipas njoftimit nga Policia, të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.